O nas

Mabuchi Motor Poland Sp. z o. o

 
Firma Mabuchi Motor Poland powstała w 2017 roku, aby sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie lokalnej produkcji w Europie.
 
Misją fabryki jest nie tylko lokalna produkcja i lokalne dostawy do europejskich klientów, ale również wkład w lokalne społeczeństwo poprzez produkcję silników zgodnie z naszą zasadą zarządzania "Wkład w międzynarodowe społeczeństwo i ciągłe zwiększanie naszego wkładu".
 
Produkcja silników w grupie Mabuchi Motor zaczynała się w Japonii i innych krajach Azji w przeszłości. Ostatnio, ze względu na globalizację naszego biznesu i wzrost zapotrzebowania klientów na lokalną produkcję, grupa Mabuchi Motor wdraża 5-reginalną strukturę zarządzania, która zwiększa autonomię i niezależność każdego regionu: Japonia, Chiny, ASEAN, Ameryka i Europa. Zgodnie z tą polityką, grupa Mabuchi Motor rozpoczęła również lokalną produkcję w Europie, w nowej fabryce Mabuchi Motor Poland. Obecnie Mabuchi Motor Poland przenosi produkcji istniejących produktów z fabryk azjatyckich. Jest to dopiero pierwszy krok w rozwoju tej fabryki. Naszą misją jest optymalizacja całego łańcucha dostaw w regionie europejskim oraz rozwój naszego wkładu dla dobra naszych klientów i lokalnej społeczności.
 
Mabuchi Motor Poland dąży do pełnienia ważnej roli w społeczeństwie w tym regionie i bycia niezastąpioną częścią grupy Mabuchi Motor.

Mabuchi Motor Poland sp. z o. o

21 000

pracowników na świecie

21

spółek zależnych

68

lat doświadczenia na rynku światowym

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

  • blisko 70-letnie doświadczenie w produkcji małych silników prądu stałego
  • wysoka jakość i bezpieczeństwo produktu
  • innowacyjność, standaryzacja i skrupulatna kontrola każdego etapu produkcji
  • globalny łańcuch dostaw
  • pasja, profesjonalizm i zaangażowanie